capriola yatak başlığı, yatak başlığı, dekoratif yatak başlığı, yatak odası dekorasyonu, yatak basligi, yatak başlığı fiyatları, yatak başlıkları, karyola ve yatak başlığı, modern yatak başlığı, klasik yatak başlığı, ses yalıtım kaplaması, duvar dekorasyonu modelleri, ses yalıtım malzemesi, ses yalıtım malzemesi fiyatları

Ürünlerimiz 40×40 ve 60×60 ölçülerinde olup dış kısmında suni deri veya isteğe bağlı kumaş iç kısmında poliüretan esaslı malzeme kullanılarak üretilmiştir. Farklı renklerde ürünlerimiz mevcuttur. İsteğe göre özel tasarımlar yapılır.

Temizliği kolay, kırılmaz,esnek, darbelere karşı dayanıklı, ses ve ısı yalıtım özellikli, 200-250 gr ağırlığındaki ürünlerimizi ister siz alın kendiniz uygulayın, isterseniz sizin yerinize biz uygulayalım.

Özel tasarımı, farklı renk ve modelleriyle yaşam alanlarınıza eşsiz alternatifler katın.

Ses ve ısı yalıtımlı, kırılmaz, deri veya kumaş ve poliüretan özellikte, temizlemesi kolay duvar panellerimizi istediğiniz her mekanda rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Otel, restaurant,ofis, konutlar,yatak başlıkları, ev ve salon dekorasyonu, yaşam ünitesi, güzellik merkezi, sinema salonları, butik, mağaza,düğün salonu, gece kulüpleri, yatak başlıkları, kreş, ana okulları, okullar, alışveriş merkezleri ve daha nicesi…

Her çizgisinde ilgiyi, her dokunuşunda duyguyu hissedeceğiniz Capriola İnovatif Duvar Panellerini sizde deneyin.

Farklı renk ve modelleriyle Türkiye’ de ilk ve tek!

Ürünlerimiz 40×40 ve 60×60 ölçülerinde olup dış kısmında suni deri veya isteğe bağlı kumaş iç kısmında poliüretan esaslı malzeme kullanılarak üretilmiştir. Farklı renklerde ürünlerimiz mevcuttur.
Our products are in the dimensions of 40×40 and 60×60 and can be applied in different colors with cloth and leather options.
Наша продукция имеет размеры 40×40 и 60×60, выпускается в различных вариациях цветов с использованием ткани или кожи
منتجاتنا بقياس ، ومن الممكن تطبيقه بالوان مختلفة وبخيارات الأقمشة والجلد

Capriola © Tüm Hakları Saklıdır. Localveri